ENERGIA Z DREVA

Vyrábať elektrinu z dreva? S Volterom vyrobíte zelenú elektrinu a teplo sami . Lokálne, udržateľne aj keď nesvieti slnko a nefúka vietor. Energiu máte vo svojich rukách a ste nezávislí na cenách distribútorov.

1. Jednoduchá inštalácia

Dodávame CHP Volter 40 výrobne testované a pripravené k použitiu . S dodávkou obdržia naši zákazníci jasné pokyny pre uvedenie do prevádzky . Miestny distribútori sú vyškolený k podpore našich zákazníkov počas fázy inštalácie a nasadenia .

2. Jednoduché riešenie

Našim zákazníkom ponúkame ľahký spôsob samostatnej výroby energie . Náš pokročilý automatizovaný systém , diaľkové ovládanie a cloudová služba Volter Space poskytujú extra komfort pri výrobe vlastnej , obnoviteľnej energie . Nezáleží na tom , kde sa nachádzate pokiaľ máte pri sebe svoj mobilný telefón , notebook alebo iné zariadenia ktorými môžete svoju kogeneračnú jednotku ovládať a sledovať .

3. Miestna podpora

Náš model distribúcie zaručuje našim zákazníkom rýchlu a vysoko kvalitnú sieť podpory. Vo Volter Academies predávame všetky potrebné know-how našim distribútorom aby ich technici mohli čo najlepšie obsluhovať našich koncových zákazníkov lokálne .

4. Úspora nákladov na energiu

Drevo je ekologický aj ekonomický zdroj energie. S Volterom získate významné úspory nákladov na energiu v relatívne krátkej dobe návratnosti . Volter 40 CHP spotrebuje za 24 hodín 4,5 metrov kubických štiepky alebo 38 kg peliet. S 20 kubickými metrami štiepky pokryjete ročnú spotrebu elektriny a vykurovania a nabijete elektromobil pre šesťčlennú rodinu. Približne dva kilogramy suchej štiepky nahradí jeden liter oleja .

5. Udržateľná výroba energie

Prijatie nových obnoviteľných zdrojov energie je jednou z najvýznamnejších budúcich príležitostí našej planéty. Biomasa je ozajstnou alternatívou k fosílnym palivám . Volterova technológia nahrádza jeden liter oleja dvoma kilogramami suchého dreva. S Volter môžete znížiť svoju uhlíkovú stopu pričom by ste ohrozili pohodlie svojho domova.

VAŠA VLASTNÁ ELEKTRINA Z DREVA

Takto sa to robí.

Play Video

VOLTER

12 krajín

kde je Volter

TECHNOLOGIE

40 kW

Elektrická energia

100 kW

Tepelný výkon ako vykurovacia voda

20 kW

Tepelný výkon ako teplý vzduch

"Alpua získala ocenění Vesnice roku 2015 a hlavním faktorem k jeho dosažení byla instalace Volterovy kogenerační jednotky. Do vesnice také přivedla enormní počet návštěvníků a většinu z nich z cizích zemí, což Alpuu oživuje a také přináší příjem do vesnice. KVET vyvolává zájem zejména u starší generace, jíž je zplyňovač dřeva znám od ... “
Esko
Alpua Development Association
"Cestoval jsem po Evropě, abych našel klíčové výrobce kogeneračních jednotek a zplyňovačů dřeva, a Volter skutečně vynikal svým designem a vysokými provozními hodinami. Pokud máte nějaké problémy s jednou z deseti jednotek, stále je v provozu devět jednotek, místo toho, aby všechny běžely v továrně." dolů...."
Ben Grant
Biomass Partners
"Ode dne, kdy jsme obdrželi náš Volter 40 Indoor z Finska, jsme se vždy mohli spolehnout na podporu Volter Japan. Prodejní tým a inženýři nás pravidelně kontaktují telefonicky nebo nás navštěvují, což nám dává pocit bezpečí. ... "
Hiroumi Syukuwa
Director, Miyazaki Sales Office
"Investice má smysl pro životní prostředí, ale nemá smysl dělat věci, které mají smysl jen pro životní prostředí, ale také pro finance. Oba musí jít ruku v ruce. Miluji skutečnost, že mohu pomáhat životnímu prostředí, a miluji fakt, že mám obrovský náskok před svými konkurenty, protože nikdo jiný to ve Skotsku nedělá...“
Alex Paton
Cairnhill Farm

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo pomocou kontkatného formulára.