VOLTER PRE KOMUNITY

MÁTE ZÁUJEM O ZVÝŠENIE EKONOMIKY SVOJEJ KOMUNITY ?

Máme efektívne a ekologické riešenie pre :

Komunity, Verejný sektor , Športové zariadenia , Nemocnice, Školy , Oblasť mimo sieť

1. Energetická bezpečnosť

S Volter 40 CHP je výroba energie zaistená po celý rok bez ohľadu na okolnosti . Naša kombinovaná výroba tepla a elektriny nie je závislá na slnku ani vetre , nezastraší nás ani sneh, búrky ani iné nestabilné poveternostné podmienky . Pokiaľ je k dispozícii palivo na štiepku , kogeneračná jednotka pokračuje vo výrobe energie pre vaše potreby .

2. Úspora nákladov na energiu

Drevo je ekologický aj ekonomický zdroj energie . S Volterom získate významné úspory nákladov na energii v relatívne krátkej dobe návratnosti . Volter 40 CHP spotrebuje 4,5 metrov kubických štiepky za 24 hodín. S 20 kubickými metrami štiepky pokryjete ročnú spotrebu elektriny a vykurovania a nabijete elektromobil pre šesťčlennú rodinu. Približne dva kilogramy suchej štiepky nahradia jeden liter oleja .

3. Nie je potrebná žiadna ďalšia budova

Kompaktný dizajn kogeneračnej jednotky Volter 40 umožňuje inštaláciu kogeneračnej jednotky v akejkoľvek budove s dostatočným priestorom – nie je potrebné investovať peniaze a čas do výstavby nového zariadenia pre vašu výrobu energie.

4. Podpora miestnej zamestnanosti a ekonomiky

Investícia do Volter 40 CHP poskytuje komunite vynikajúcu príležitosť k posilneniu miestnej ekonomiky prostredníctvom obehového hospodárstva. Ťažbou dreva z miestnych lesov, využívaním miestnych spoločností k spracovaniu paliva a údržbou kogenerácie môžete peniaze udržať vo svojej komunite a dokonca priniesť do oblasti pracovné miesta .

5. Krátka návratnosť investície

6. Miestna podpora

Náš model distribúcie zaručuje našim zákazníkom rýchlu a vysoko kvalitnú sieť podpory. Vo Volter Academies predávame všetky potrebné know-how našim distribútorom aby ich technici mohli čo najlepšie obsluhovať našich koncových zákazníkov lokálne .

VAŠA VLASTNÁ ELEKTRINA Z DREVA

Takto sa to robí.

Play Video

VOLTER

12 krajín

kde je Volter

TECHNOLOGIE

40 kW

Elektrická energia

100 kW

Tepelný výkon ako vykurovacia voda

20 kW

Tepelný výkon ako teplý vzduch

"Alpua získala ocenění Vesnice roku 2015 a hlavním faktorem k jeho dosažení byla instalace Volterovy kogenerační jednotky. Do vesnice také přivedla enormní počet návštěvníků a většinu z nich z cizích zemí, což Alpuu oživuje a také přináší příjem do vesnice. KVET vyvolává zájem zejména u starší generace, jíž je zplyňovač dřeva znám od ... “
Esko
Alpua Development Association
"Cestoval jsem po Evropě, abych našel klíčové výrobce kogeneračních jednotek a zplyňovačů dřeva, a Volter skutečně vynikal svým designem a vysokými provozními hodinami. Pokud máte nějaké problémy s jednou z deseti jednotek, stále je v provozu devět jednotek, místo toho, aby všechny běžely v továrně." dolů...."
Ben Grant
Biomass Partners
"Ode dne, kdy jsme obdrželi náš Volter 40 Indoor z Finska, jsme se vždy mohli spolehnout na podporu Volter Japan. Prodejní tým a inženýři nás pravidelně kontaktují telefonicky nebo nás navštěvují, což nám dává pocit bezpečí. ... "
Hiroumi Syukuwa
Director, Miyazaki Sales Office
"Investice má smysl pro životní prostředí, ale nemá smysl dělat věci, které mají smysl jen pro životní prostředí, ale také pro finance. Oba musí jít ruku v ruce. Miluji skutečnost, že mohu pomáhat životnímu prostředí, a miluji fakt, že mám obrovský náskok před svými konkurenty, protože nikdo jiný to ve Skotsku nedělá...“
Alex Paton
Cairnhill Farm

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo pomocou kontkatného formulára.